Kariera

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, dbającą o swój wizerunek i wypracowaną markę.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@mkconsulting.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 pozycja 883)".

Aktualnie poszukujemy:

Praktykant(ka) / Asystent(ka) księgowego

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obliczeniach podatków oraz sporządzaniu deklaracji podatkowych. W ramach wykonywanych obowiązków niezbędne będzie utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami oraz współpraca z urzędami skarbowymi.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
• teoretyczna wiedza z zakresu zasad rachunkowości
• język angielski na poziomie komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY)
• sumienność i pracowitość
• zaangażowanie w wykonywane zadania
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• kurs języka angielskiego w firmie
• bardzo dobrą atmosferę pracy

działamy od 2005 roku, obecnie obroty naszej firmy kształtują się na poziomie 1,5 mln zł rocznie

zajęliśmy 29. miejsce w ogólnopolskim rankingu firm księgowych i audytorskich według tygodnika "Warsaw Business Journal"

zajęliśmy 3. miejsce w Polsce spośród firm oferujących usługi księgowe w rankingu według "Warsaw Business Journal";

dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta

Kontakt z nami

Dane kontaktowe

  • Ulica: Al. 3 Maja 12
  • Miejscowość: Warszawa
  • Tel. kom.: +48 504 226 202

Napisz do nas

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Wpisz tekst z obrazka w pole poniżej (wielkość liter ma znaczenie)