Kariera

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, dbającą o swój wizerunek i wypracowaną markę.

 

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@mkconsulting.pl


Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w dokumentach aplikacyjnych, przez MK Consulting sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy al. 3 Maja 12, 00-391 Warszawa w przyszłych procesach rekrutacyjnych".

 

Aktualnie poszukujemy:

 

Praktykant(ka) / Asystent(ka) księgowego

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obliczeniach podatków oraz sporządzaniu deklaracji podatkowych. W ramach wykonywanych obowiązków niezbędne będzie utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami oraz współpraca z urzędami skarbowymi.


Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
• teoretyczna wiedza z zakresu zasad rachunkowości
• język angielski na poziomie komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY)
• sumienność i pracowitość
• zaangażowanie w wykonywane zadania
• umiejętność pracy w zespole

 

Oferujemy:
• stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• kurs języka angielskiego w firmie
• bardzo dobrą atmosferę pracy

działamy od 2005 roku

zajęliśmy 29. miejsce w ogólnopolskim rankingu firm księgowych i audytorskich według tygodnika "Warsaw Business Journal"

zajęliśmy 3. miejsce w Polsce spośród firm oferujących usługi księgowe w rankingu według "Warsaw Business Journal";

dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta

Kontakt z nami

Dane kontaktowe

 • Ulica: Al. 3 Maja 12
 • Miejscowość: Warszawa
 • Tel. kom.: +48 504 226 202
 • Administratorem danych osobowych jest MK Consulting Sp. z o.o.- Sp.k., z siedzibą przy Al.3 Maja 12, 00-391 Warszawa (dalej również Administrator).
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do nas zapytanie. Podstawą do ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na utrzymywaniu dobrych relacji poprzez udzielanie odpowiedzi na kierowane zapytania i umożliwienie kontaktu (art. 6 pkt. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będzie możliwe przyjęcie lub rozpatrzenie zgłoszenia.
  Informujemy, o przysługującym prawie do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych i prawie przenoszenia danych. Jeżeli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza Twoje prawa możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, zachęcamy jednak do uprzedniego kontaktu z Administratorem w celu wyjaśnienia wątpliwości.
  Do podanych danych będą mieć dostęp dostawcy niezbędnych z punktu widzenia działalności Administratora usług – np. firmy zajmujące się wsparciem IT.
  Jednocześnie informujemy, że przekazane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu komunikacji oraz przez okres 3 lat od momentu ostatniej korespondencji w sprawie. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień lub uzyskać dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: mk@mkconsulting.pl.

Napisz do nas

 
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Wpisz tekst z obrazka w pole poniżej (wielkość liter ma znaczenie)