Kariera

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, dbającą o swój wizerunek i wypracowaną markę.

Aktualnie poszukujemy:

Praktykant(ka) / Asystent(ka) księgowego

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, obliczeniach podatków oraz sporządzaniu deklaracji podatkowych. W ramach wykonywanych obowiązków niezbędne będzie utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z klientami oraz współpraca z urzędami skarbowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • teoretyczna wiedza z zakresu zasad rachunkowości
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (WARUNEK KONIECZNY)
  • sumienność i pracowitość
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • kurs języka angielskiego w firmie
  • szkolenia zawodowe

NAPISZ DO NAS

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.