Badanie sprawozdań finansowych, audyt

Badanie sprawozdań finansowych określają cele zawarte w art. 65 ust. 1 Ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości. Biegły rewident ma wyrazić pisemną opinię oraz raport o tym, czy badane przez niego sprawozdanie finansowe jest zgodne z zasadami rachunkowości oraz czy rzetelnie przedstawia sytuację majątkową i finansową oraz wynik finansowy badanej jednostki.
Celem jaki ma biegły rewident w każdym badaniu sprawozdania finansowego, jest stwierdzenie po pierwsze czy sprawozdanie oraz stanowiące podstawę jego sporządzenia księgi rachunkowe są wolne od uchybień, a po drugie czy informacje zawarte w tym sprawozdaniu można uznać za rzetelne i przejrzyste.

Biuro rachunkowe Warszawa Śródmieście

Nasze usługi obejmują:

 • Badanie sprawozdań finansowych (dla podmiotów zobowiązanych do ich składania)
 • Przegląd sprawozdań finansowych (dla podmiotów bez obowiązku składania)
 • Audyt podatkowy
 • Due dilligence w zakresie finansów i rachunkowości np. dla potrzeb potencjalnego inwestora
 • Ocenę systemów kontroli wewnętrznej,
 • Badanie planu przekształcenia, podziału, łączenia przedsiębiorstw
 • Inne usługi audytorskie np. badanie prawidłowości wykorzystania środków unijnych
 • Usługi księgowe Warszawa Śródmieście

 

Jeśli masz pytanie, skontakuj się z nami

 • Tel. kom.: +48 504 226 202

 

 

 

działamy od 2005 roku

zajęliśmy 29. miejsce w ogólnopolskim rankingu firm księgowych i audytorskich według tygodnika "Warsaw Business Journal"

zajęliśmy 3. miejsce w Polsce spośród firm oferujących usługi księgowe w rankingu według "Warsaw Business Journal";

dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta

Kontakt z nami

Dane kontaktowe

 • Ulica: Al. 3 Maja 12
 • Miejscowość: Warszawa
 • Tel. kom.: +48 504 226 202
 • Administratorem danych osobowych jest MK Consulting Sp. z o.o.- Sp.k., z siedzibą przy Al.3 Maja 12, 00-391 Warszawa (dalej również Administrator).
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do nas zapytanie. Podstawą do ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na utrzymywaniu dobrych relacji poprzez udzielanie odpowiedzi na kierowane zapytania i umożliwienie kontaktu (art. 6 pkt. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będzie możliwe przyjęcie lub rozpatrzenie zgłoszenia.
  Informujemy, o przysługującym prawie do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych i prawie przenoszenia danych. Jeżeli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza Twoje prawa możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, zachęcamy jednak do uprzedniego kontaktu z Administratorem w celu wyjaśnienia wątpliwości.
  Do podanych danych będą mieć dostęp dostawcy niezbędnych z punktu widzenia działalności Administratora usług – np. firmy zajmujące się wsparciem IT.
  Jednocześnie informujemy, że przekazane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu komunikacji oraz przez okres 3 lat od momentu ostatniej korespondencji w sprawie. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień lub uzyskać dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: mk@mkconsulting.pl.

Napisz do nas

 
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Wpisz tekst z obrazka w pole poniżej (wielkość liter ma znaczenie)