Usługi księgowe i rachunkowe

Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową firm i skierowana jest zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek handlowych, spółek akcyjnych oraz fundacji. Nasze biuro mieści w Centrum Warszawy, na Powiślu. Oferujemy usługi dla klientów z całego województwa mazowieckiego, ze wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz okolic.

Zapraszamy wszystkie firmy do skorzystania z naszych usług - jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt pod numerem tel.: 504 226 202 lub mejlem: mk@mkconsulting.pl

 

Zakres naszych standardowych usług obejmuje:

 • Pełna księgowość (księgi rachunkowe)

  Prowadzimy ewidencję księgową, dokonujemy rozliczeń w zakresie podatku dochodowego oraz podatku VAT, sporządzamy roczne sprawozdania finansowe i sprawozdania dla celów statystycznych, przygotowujemy stosowne deklaracje podatkowe jak również utrzymujemy stały kontakt z urzędami skarbowymi.
  czytaj więcej 
 • Podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPiR)

  Dokonujemy zapisu operacji gospodarczych, prowadzimy ewidencje majątku trwałego oraz wyposażenia, przygotowujemy zgłoszenia do ZUS oraz deklaracje podatkowe.
  czytaj więcej
 • Kadry i płace, ZUS

  Sporządzamy listy płac, obliczamy składki na podatek dochodowy od osób fizycznych, przygotowujemy rozliczenia roczne, obliczamy składki do ZUS, sporządzamy i wysyłamy odpowiednie deklaracje do ZUS, prowadzimy kartoteki pracownicze.
  czytaj więcej
 • Sprawozdawczość, raportowanie

  Sporządzamy wszelkiego typu sprawozdania i raporty finansowe zgodnie z oczekiwaniami klientów, opierając się na przekazanych nam wzorach lub też przedstawiając własne propozycje raportów.
  czytaj więcej
 • Nadzór księgowy w siedzibie Klienta

  Prowadzimy nadzór nad personelem księgowym w firmie klienta, przejmując w ten sposób odpowiedzialność zgodną z zakresem funkcji Głównego Księgowego firmy.
  czytaj więcej
 • Rejestracja spółek, likwidacje, sprzedaż spółek

  Przeprowadzamy proces rejestracji spółki, wypełniamy stosowne formularze i wnioski, składamy je do odpowiednich urzędów jak również monitorujemy przebieg procesu rejestracji. Oferujemy również spółki gotowe do sprzedaży.
  czytaj więcej 
 • Usługi prawne

  Oferujemy pełną obsługę prawną obejmującą zarówno doradztwo prawne jak również przygotowywanie i weryfikowanie umów oraz sporządzanie dokumentów wymaganych przez Sąd.
  czytaj więcej
 • Badanie sprawozdań finansowych, audyt, przegląd ksiąg

  Świadczymy usługi związane z badaniem sprawozdań finansowych oraz sporządzaniem opinii audytorskich.
  czytaj więcej 
 • Usługi celne

  Współpracująca z naszym biurem agencja celna przygotuje dokumentację związaną z opłatami celnymi, obliczy podatek akcyzowy, zadba o złożenie dokumentów i formularzy do Urzędu Celnego oraz sporządzi i wyśle Intrastat.
  czytaj więcej 
 • Standardy międzynarodowe

  Zapewniamy dostosowanie się do specyfiki firmy, odmiennych zasad rachunkowości zarządczej, raportowania, jak również terminów przygotowania danych.
  czytaj więcej
 • Wirtualne biuro

  czytaj więcej
 • Archiwizacja i przechowywanie dokumentów

  czytaj więcej
 • Uzyskiwanie pozwoleń na pracę, kart pobytu

  czytaj więcej

 

Naszym klientom, którzy dopiero rozpoczynają działalność oferujemy znaczące rabaty w trakcie początkowego okresu funkcjonowania firmy.

działamy od 2005 roku, obecnie obroty naszej firmy kształtują się na poziomie 1,5 mln zł rocznie

zajęliśmy 29. miejsce w ogólnopolskim rankingu firm księgowych i audytorskich według tygodnika "Warsaw Business Journal"

zajęliśmy 3. miejsce w Polsce spośród firm oferujących usługi księgowe w rankingu według "Warsaw Business Journal";

dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta

Kontakt z nami

Dane kontaktowe

 • Ulica: Al. 3 Maja 12
 • Miejscowość: Warszawa
 • Tel. kom.: +48 504 226 202
 • Administratorem danych osobowych jest MK Consulting Sp. z o.o.- Sp.k., z siedzibą przy Al.3 Maja 12, 00-391 Warszawa (dalej również Administrator).
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do nas zapytanie. Podstawą do ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na utrzymywaniu dobrych relacji poprzez udzielanie odpowiedzi na kierowane zapytania i umożliwienie kontaktu (art. 6 pkt. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będzie możliwe przyjęcie lub rozpatrzenie zgłoszenia.
  Informujemy, o przysługującym prawie do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych i prawie przenoszenia danych. Jeżeli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza Twoje prawa możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, zachęcamy jednak do uprzedniego kontaktu z Administratorem w celu wyjaśnienia wątpliwości.
  Do podanych danych będą mieć dostęp dostawcy niezbędnych z punktu widzenia działalności Administratora usług – np. firmy zajmujące się wsparciem IT.
  Jednocześnie informujemy, że przekazane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu komunikacji oraz przez okres 3 lat od momentu ostatniej korespondencji w sprawie. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień lub uzyskać dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: mk@mkconsulting.pl.

Napisz do nas

 
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Wpisz tekst z obrazka w pole poniżej (wielkość liter ma znaczenie)