Usługi księgowe i rachunkowe

Proponowana przez nas oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową firm i skierowana jest zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek handlowych, spółek akcyjnych oraz fundacji. Nasze biuro mieści w Centrum Warszawy, na Powiślu. Oferujemy usługi dla klientów z całego województwa mazowieckiego, ze wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz okolic. Jeśli pojawiają się pytania dotyczce ceny za prowadzenie usług księgowych lub ceny za usługi kadrowo-płacowe to zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy wszystkie firmy do skorzystania z naszych usług - jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt pod numerem tel.: 504 226 202 lub mejlem: mk@mkconsulting.pl

 

Zakres naszych standardowych usług obejmuje:

 • Pełna księgowość (księgi rachunkowe)

  Prowadzimy ewidencję księgową, dokonujemy rozliczeń w zakresie podatku dochodowego oraz podatku VAT, sporządzamy roczne sprawozdania finansowe i sprawozdania dla celów statystycznych, przygotowujemy stosowne deklaracje podatkowe jak również utrzymujemy stały kontakt z urzędami skarbowymi.
  czytaj więcej 
 • Podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPiR)

  Dokonujemy zapisu operacji gospodarczych, prowadzimy ewidencje majątku trwałego oraz wyposażenia, przygotowujemy zgłoszenia do ZUS oraz deklaracje podatkowe.
  czytaj więcej
 • Kadry i płace, ZUS

  Sporządzamy listy płac, obliczamy składki na podatek dochodowy od osób fizycznych, przygotowujemy rozliczenia roczne, obliczamy składki do ZUS, sporządzamy i wysyłamy odpowiednie deklaracje do ZUS, prowadzimy kartoteki pracownicze.
  czytaj więcej
 • Sprawozdawczość, raportowanie

  Sporządzamy wszelkiego typu sprawozdania i raporty finansowe zgodnie z oczekiwaniami klientów, opierając się na przekazanych nam wzorach lub też przedstawiając własne propozycje raportów.
  czytaj więcej
 • Nadzór księgowy w siedzibie Klienta

  Prowadzimy nadzór nad personelem księgowym w firmie klienta, przejmując w ten sposób odpowiedzialność zgodną z zakresem funkcji Głównego Księgowego firmy.
  czytaj więcej
 • Rejestracja spółek, likwidacje, sprzedaż spółek

  Przeprowadzamy proces rejestracji spółki, wypełniamy stosowne formularze i wnioski, składamy je do odpowiednich urzędów jak również monitorujemy przebieg procesu rejestracji. Oferujemy również spółki gotowe do sprzedaży.
  czytaj więcej 
 • Usługi prawne

  Oferujemy pełną obsługę prawną obejmującą zarówno doradztwo prawne jak również przygotowywanie i weryfikowanie umów oraz sporządzanie dokumentów wymaganych przez Sąd.
  czytaj więcej
 • Badanie sprawozdań finansowych, audyt, przegląd ksiąg

  Świadczymy usługi związane z badaniem sprawozdań finansowych oraz sporządzaniem opinii audytorskich.
  czytaj więcej 
 • Usługi celne

  Współpracująca z naszym biurem agencja celna przygotuje dokumentację związaną z opłatami celnymi, obliczy podatek akcyzowy, zadba o złożenie dokumentów i formularzy do Urzędu Celnego oraz sporządzi i wyśle Intrastat.
  czytaj więcej 
 • Standardy międzynarodowe

  Zapewniamy dostosowanie się do specyfiki firmy, odmiennych zasad rachunkowości zarządczej, raportowania, jak również terminów przygotowania danych.
  czytaj więcej
 • Wirtualne biuro

  czytaj więcej
 • Archiwizacja i przechowywanie dokumentów

  czytaj więcej
 • Uzyskiwanie pozwoleń na pracę, kart pobytu

  czytaj więcej

 

Naszym klientom, którzy dopiero rozpoczynają działalność oferujemy znaczące rabaty w trakcie początkowego okresu funkcjonowania firmy.

działamy od 2005 roku

zajęliśmy 29. miejsce w ogólnopolskim rankingu firm księgowych i audytorskich według tygodnika "Warsaw Business Journal"

zajęliśmy 3. miejsce w Polsce spośród firm oferujących usługi księgowe w rankingu według "Warsaw Business Journal";

dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta

Kontakt z nami

Dane kontaktowe

 • Ulica: Al. 3 Maja 12
 • Miejscowość: Warszawa
 • Tel. kom.: +48 504 226 202
 • Administratorem danych osobowych jest MK Consulting Sp. z o.o.- Sp.k., z siedzibą przy Al.3 Maja 12, 00-391 Warszawa (dalej również Administrator).
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do nas zapytanie. Podstawą do ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na utrzymywaniu dobrych relacji poprzez udzielanie odpowiedzi na kierowane zapytania i umożliwienie kontaktu (art. 6 pkt. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będzie możliwe przyjęcie lub rozpatrzenie zgłoszenia.
  Informujemy, o przysługującym prawie do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych i prawie przenoszenia danych. Jeżeli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza Twoje prawa możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, zachęcamy jednak do uprzedniego kontaktu z Administratorem w celu wyjaśnienia wątpliwości.
  Do podanych danych będą mieć dostęp dostawcy niezbędnych z punktu widzenia działalności Administratora usług – np. firmy zajmujące się wsparciem IT.
  Jednocześnie informujemy, że przekazane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu komunikacji oraz przez okres 3 lat od momentu ostatniej korespondencji w sprawie. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień lub uzyskać dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: mk@mkconsulting.pl.

Napisz do nas

 
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Wpisz tekst z obrazka w pole poniżej (wielkość liter ma znaczenie)